„Szać”

„Szać”, tak mówię i myślę, kiedy pierwsze przyprószenie drzew śniegiem. Jak by zima w szacie nie kompletnej się przechadzała, tylko w lekkiej koszulce narzuconej na drzewa. Pierwszy taki poranek. Z podziwem, z lękiem się patrzyło. Uświadamianie że się pojawia lekko odziana aby za tygodni kilka ciężarem swoim człowieka w drodze przygniatać.

Cieszy człowieka że kilka ostatnich dni w ścianach, gdzie ciepło i stół i gwar ludzi młodych, wieczory przy gitarze prześpiewane. Ale już na łące gdzie praca, gdzie zimny porywisty wiatr. Przyzwyczajać się trzeba do chłodu przenikliwego prosząc Boga aby wiatr zimny, zimnych myśli ze sobą nie przywiał.

A tak już z nowości to przeprowadzka już niedługo. Z polany na drogę. A pro po przeprowadzki to jeśli ktoś ma ochotę to na fragmentyzdrogi.pl zapraszam. Miło będzie przeczytać opinię jak Wam się podoba lub nie podoba. Jeszce nie kompletna strona, piosenek brakuje i wierszy co je czasem człowiek składa. ale pomału, nie ma się co spieszyć. Póki co na wordpressie fragmenty jeszcze. Pozdrawiam. Zimno, kończyć muszę, na polanie pod dachem gwiazd się jest, trochę powyżej polany, „szać”.

8 uwag do wpisu “„Szać”

  1. Byłam tam i poczułam się, jakbym w odwiedziny przyszła, do tego domu z białymi firankami. Chociaż przecież bieli więcej tutaj i częściej tutaj pozwalałam sobie bywać. Ale nawet tam herbatę też trzeba sobie robić samemu :(.

  2. no chodziło mi o to by nie rezygnować z wp całkowicie a że równolegle kilka blogów prowadzi się niełatwo – poznałem na własnej skórze, zawsze któryś jest pokrzywdzony więc mój apel jest – przemieszczasz się w świecie rzeczywistym to choć w wirtualnym pozostań w tym oswojonym miejscu

  3. Dziękuję, za to, że się dzielisz fragmentami.
    Miłego dnia życzę, ciepłych podmuchów wiatru i dobrych ludzi na drodze.

  4. To jest argument ( pozostanie w tym jednym miejscu…) Tylko że ani koloru nie można zmieniać, galerii bocznych zainstalować, podkładu muzycznego i co ważne mini audycji zacząć prowadzić. Chciałbym z pomocą znajomych rozwinąć że tak to napiszę bloga. Przyznam się że szata mi się podoba od samego początku i zawsze po różnych próbach z innymi motywami zawsze do niej wracałem, tylko że każdy mój pomysł na wordpressie rozbija się o pieniądze, wordpress każe sobie płacić za niektóre pomysły i urozmaicenia a na innych serwerach jest to często za darmo. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedzanie fragmentów

  5. Chciałbym żeby tam troszkę cieplej i ciekawiej było, ale troszkę musi to potrwać, zależny człowiek od pomocy sympatycznych człowieków…Pozdrawiam serdecznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s